تعمیرات بی سیم واکی تاکی مجاز

تعمیرات بی سیم واکی تاکی مجاز


: 2332

واکی تاکی نوعی از بی سیم می باشد که برای برخی کاربری خاص استفاده می شود. بیشترین استفاده از واکی تاکی در بخش عمومی می باشد تا مردم بتوانند برای برقراری ارتباط مورد نیاز خود در اماکن کاری و یا کارگاه ها استفاده نمایند. انواع واکی تاکی به مجاز و غیر مجاز تقسیم می شود. واکی تاکی مجاز نوعی از واکی تاکی است که دارای پروانه بهره برداری از سازمان تنظیم مقررات رادیویی است بطوریکه کاربران دارای فرکانس کاری مجاز برای برقراری ارتباط هستند. تعمیرات بیسیم واکی تاکی.
علاوه بر داشتن گارانتی برای واکی تاکی مجاز عرضه شده توسط شرکت، واحد تعمیرات بیسیم واکی تاکی شرکت به صورت تخصصی کار تعمیر این نوع از بیسیم ها را نیز انجام می دهد.
بیسیم موتورولا یکی از بیسیم های پراستفاده در ایران می باشد. انواع واکی تاکی تولیدی موتورولا توسط شرکت توسعه صنعت ارتباطات جلوه عرضه ، تعمیر و گارانتی می گردد.
واحد تعمیرات بیسیم شرکت  به صورت تخصصی بر روی تعمیرات بیسیم واکی تاکی و تعمیرات سایر بیسیم ها فعالیت می کند. کارکنان ما در واحد تعمیرات تخصص بالایی در این زمینه را دارند.

فروش بی سیم واکی تاکی، خرید بیسیم واکی تاکی، فروش بیسیم،واکی تاکی، فروش بیسیم، خرید بسیم

فروش بی سیم واکی تاکی، خرید بی سیم واکی تاکی، فروش بیسیم واکی تاکی، بی سیم واکی تاکی کنوود، بی سیم واکی تاکی موتورولا، بیسیم واکی تاکی، بی سیم واکی تاکی مجاز، بیسیم، بی سیم

تلفن تماس : 09170041889

تلفن تماس : 09375117130

© طراحی و بهینه سازی گروه طراحی سیرن