ضرورت استفاده از بیسیم واکی تاکی مجاز

ضرورت استفاده از بیسیم واکی تاکی مجاز


: 2328

ما در بازار شاهد هستیم که انواع بیسیم عرضه و استفاده می گردد. برخی از بیسیم های موجود در بازار غیرمجاز می باشند. بیسیم غیرمجاز (واکی تاکی غیرمجاز) بی سیمی می باشد که بدون مجوز قانونی ساخته شده باشد و یا اینکه به صورت قاچاق در بازار عرضه گردد.
فرکانس کاری بیسیم غیرمجاز در طیف فرکانسی بهره برداران مجاز می باشد، همچنین با توجه به عدم تطبیق مشخصات بیسیم های غیرمجاز با استانداردهای سازمان تنظیم مقررات رادیویی و اتحادیه جهانی مخابرات، تاثیر مخربی بر فرکانس های جانبی می گذارد. با توجه به رشد پرشتاب استفاده از این تجهیزات، تولید کنندگان بیسیم های غیرمجاز برای تامین بستر رادیویی مورد نیاز خود مجبور به استفاده ازطیف فرکانسی مجاز می کنند که این امر اختلال ها و تبعات سوء زیادی دارد که در زیر بدان اشاره می کنیم.


مضرات بیسیم غیرمجاز (واکی تاکی غیرمجاز)


با توجه به اینکه بیسیم های غیرمجاز از فرکانس استفاده کنندگان دارای مجوز استفاده می کنند، امکان شنود وجود دارد. این امر باعث شنود مکالمه استفاده کنندگان غیرمجاز و مجاز توسط یکدیگر و دیگران می شود که نشت اطلاعاتی است.
–    افشای مکالمات استفاده کنندگان مجاز
–    امکان سوء استفاده از مکالمات بهره برداران مجاز
–    ایجاد امکان سرقت
–    ایجاد تداخل فرکانسی با بهره برداران مجاز
–    اختلال در ارائه خدمات توسط بهره برداران مجازی همچون نیروی انتظامی ، نهادهای امنیتی ، ارتباط های بین هواپیماها و برج مراقبت ، اورژانس ها و آتش نشانی ها
تاثیر مخرب چنین بیسیم های غیرمجاز را می توان در شرایط اضطراری مثل سیل و زلزله و … دید.
فرکانس های رادیویی به عنوان یک ثروت عمومی هستند که بایستی افراد متقاضی برای استفاده از آن مجوز استفاده را بر حسب ضرورت دریافت کنند. تقاضای هر روزه برای استفاده از این فرکانس های رادیویی باعث می شود که ما مجبور به مدیریت بهینه تر طیف فرکانسی شویم. برای این منظور بایستی استفاده از از طیف فرکانسی موجود بایستی بوسیله مقررات ملی و بین المللی رادیو مدیریت و هماهنگ شود.
واکی تاکی مجاز
ایران بی سیم اقدام به عرضه واکی تاکی مجاز نموده است. این محصول جزو تولیدات بیسیم موتورولا می باشد. این محصولات شرکت دارای مزایای عمده ای برای مصرف کنندگان می باشد. ما در زیر برخی از این مزایا را نیز برای شما بیان می کنیم. شما برای اطلاع دقیق از مشخصات فنی واکی تاکی مجاز می توانید به صفحه مربوطه آن مراجعه نمایید.
1-وزن کم و خوش دستی
2- دارای چراغ قوه
3-دارای رادیو اف ام
4-باطری از نوع موبایلی با دوام شارژی زیاد
5-کاهش تداخل با استفاده کد
6- دارای مجوز
7-قابلیت اتصال به هندز فری

فروش بی سیم واکی تاکی، خرید بی سیم واکی تاکی، فروش بیسیم واکی تاکی، بی سیم واکی تاکی کنوود، بی سیم واکی تاکی موتورولا، بیسیم واکی تاکی، بی سیم واکی تاکی مجاز، بیسیم، بی سیم

تلفن تماس : 09170041889

تلفن تماس : 09375117130

© طراحی و بهینه سازی گروه طراحی سیرن